ВІДДІЛ ОСВІТИ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

смт. Врадіївка вул. Незалежності 104

т.(05135) 9-65-78 e-mail osvita_vrad@ukr.net

начальник відділу освіти селищної ради

Кушнір Наталія Володимирівна

Оголошення
про конкурс на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
22.01.2021

Відділ освіти Врадіївської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» знаходиться за адресою: 56301, Миколаївська область Первомайський р-н смт. Врадіївка вул. Незалежності 104

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці

На посаду директора Центру призначаються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід упровадження педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно - комунікаційних та які пройшли конкурсний відбір і визнані переможцями конкурсу відповідно до Положення про проведення конкурсу, затвердженим Засновником. Повноваження керівника комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників визначаються законодавством та установчими документами.

Посадовий оклад директора визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001,можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями. Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102 зі змінами та доповненнями.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі: заяву про участь у конкурсі;

Особа, яка виявила бажання взяти участь у Конкурсі (далі –
Претендент), подає у визначений строк (особисто або поштою) такі документи:
-письмову заяву про участь у Конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
-автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, рік і місце
народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову
діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку,

-копію паспорта громадянина України, копію документа, що підтверджує
реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;
-копію (копії) документа (документів) про вищу освіту не нижче ступеня
магістра (спеціаліста), науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну
категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність
претендента кваліфікаційним вимогам;
-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж
педагогічної або управлінської діяльності;
-згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про
захист персональних даних»;
конкурсну пропозицію стратегії розвитку центру професійного розвитку педагогічних працівників обсягом не більше 10 сторінок друкованого тексту в паперовій або електронній формі;
Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею
інформації.
Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт. Врадіївка, вулиця Незалежності, 104,, відділ освіти Врадіївської селищної ради.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
Контактна особа – Фасій Кароліна Володимирівна (тел., 9-15-38) електронна поштаosvita_vrad@ukr.net
Етапи проведення конкурсу:
- прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
-перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);
-проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти; письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
-визначення переможця конкурсу;
-оприлюднення результатів конкурсу.

/Files/images/1611140289-3155.jpg

Сьогодні, 22 січня, в день проголошення в 1919 році акту ЗлукиУкраїнської Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Офіційно свято було встановлено в 1999 році указом Леоніда Кучми. 22 січня також є датою інших пам'ятних подій української історії. У 1918 році в цей день була оголошена незалежність Української Народної Республіки. А роком пізніше в цей же день відбулося об'єднання УНР і ЗУНР. У 1990 це свято відзначили акцією "живий ланцюг" - мільйони людей від Києва до Львова взялися за руки, відзначаючи День Соборності.

25 січня скасовуються додаткові обмеження для закладів освіти

Додаткові обмеження для закладів освіти, що були встановлені на період 8-24 січня, втратять силу 25 січня. Водночас в Україні буде продовжена дія вже звичних для освітян, учнів та студентів карантинних обмежень. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.Зокрема, на період продовження карантину буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім дитячих садків, шкіл та закладів позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти. Також з 25 січня буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. Окрім того, буде збережено обмеження щодо проведення в закладах освіти масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу та за присутності відвідувачів.

ВІТАЄМО ВРАДІЇВСЬКУ РАЙОННУ ГІМНАЗІЮ ЗА ЗАЙНЯТЕ ІІІ МІСЦЕ У ОБЛАСНИХ ОН ЛАЙН ЗМАГАННЯХ "МИ АКТИВНІ СИЛЬНІ ДУЖІ І ДО СПОРТУ НЕ БАЙДУЖІ !"

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !

/Files/images/unnamed.jpg

17 грудня відбулася онлайн нарада керівників закладів загальної середньої освіти району. Начальник відділу освіти Кушнір Н.В наголосила на необхідності посилення протиепідемічних заходів під час Новорічних свят, зупинилася на питанні організації дистанційного навчання під час локдауну, участі учнів у пробному ЗНО, ознайомила присутніх з новими нормативними актами з питань освіти.
17 грудня відбувся щомісячний онлайн семінар з керівниками закладів освіти .Тема заняття: «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти». Т. в о директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Панченко І.М проаналізувавши Положення Сирівського НВК розповіла про складові системи якості освіти, проведеннч самоаналізу. Директор Сирівського НВК Бетлій Л.С розповів про формування стратегії закладу освіти, плану роботи, сертифікацію педагогічних працівників.

Вітаємо Немировську Наталію Іванівну та Парсенюк Антоніну Миколаївну -педагогів Сирівського навчально - виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" з успішним проходженням сертифікації !

З Всесвітнім днем футболу

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає всіх з Всесвітнім днем футболу! До наших привітань приєднуються учні ДЮСШ Миколаївської області, які беруть участь у онлайн-змаганнях «Sportinourlife» (Спорт в нашому житті)» та виборюють звання найкращого «Футбольного жонглера»: Аланджій Остап (Врадіївська ДЮСШ), Шліхар Іван (Врадіївська ДЮСШ), Крецу Костянтин (Єланецька ДЮСШ), Щербаченко Іван (Первомайська ДЮСШ з видів спорту іменіВ.В.Тофана), Болтунов Максим (Первомайська ДЮСШ з видів спорту імені В.В.Тофана), Маргіта Іван (Баштанська ДЮСШ).
17 листопада 2020 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників спільно з Асоціацією керівників закладів освіти Врадіївського району започаткували проведення щомісячних онлайн - семінарів з керівниками закладів освіти району по проблемі «З досвіду впровадження нормативних освітніх актів в закладах освіти». Перше заняття проводив Сирівський НВК по темі: «Імплементація законодавства про оцінювання якості освіти в Новій українській школі та ведення відповідної документації».
З 12 вересня по 30 жовтня 2020 року у закладах загальної середньої освіти району пройшов Всеукраїнський Олімпійський тиждень та відкриті "Олімпійськи уроки". У Сирівському НВК, Адамівській ЗОШ, Нововасилівській ЗОШ, Доброжанівській ЗОШ, Великовеселівський ЗОШ, Богемському НВК, районній гімназії пройли спортивні естафети, конкурси, учні знайомилися з історією Олімпійського руху, видатними спортсменами України, досягненнями нашої держави в галузях спорту.

/Files/images/IMG_4552.JPG

/Files/images/DSCN1097.JPG

/Files/images/DSCN1091.JPG

Вважати недійсним наказ відділу освіти від 07.10. №63 «Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Врадіївської районної ради.»
28 вересня по 3 жовтня 2020 року в с. Поляна, Закарпатської області проводився чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років. Крива Катерина виступаючи у ваговій категорії 81 кг. Підняла в ривку 66 кг, а в поштовху 76 кг і з сумою двоборства 142 кг посіла ІІ місце перевиконавши І дорослий розряд. Тренер – викладач Турчинський М.В.
16 жовтня 2020 року на майданчику ДЮСШ проводились змагання першості ДЮСШ з міні-футболу серед учнів 2009-2010 років народження. В змаганнях взяли участь учні ЗОШ І-ІІІ ст. №3, №1 та районної гімназії. Переможцями змагань стали учні районної гімназії тренер-викладач Мовчан О.В., ІІ місце посіли вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. №1 тренер- викладач Григор’єв В.В., ІІІ місце посіли вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. №3 тренер- викладач Ратушняк В.М. Команди були нагороджені грамотами Врадіївської ДЮСШ.

/Files/images/122290301_628658787816745_352568656720587426_n.jpg

9 жовтня 2020 року у відділі освіти відбулася онлайн нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти по питанням: Про дотримання рекомендацій МОЗу та МОНУ під час організації освітнього процесу, підготовка до початку опалювального періоду, особливості проведення ЗНО і ДПА у 2021 році, організації харчування у закладах освіти, організації методичної та виховної роботи.

/Files/images/IMG_20201009_100855.jpg

07 жовтня 2020 року в м.Первомайськ відбулися змагання з міні-футболу серед учнів 2005-2006, 2007-2008 р.н.,присвячені олімпійському тижню між командами Первомайська, Мигії, Врадіївки. Серед учнів 2007-2008 р. н., переможцями стали вихованці Врадіївської ДЮСШ, ІІ місце серед учнів 2005-2006 р.н також посіла команда Врадіївки. Представляв юних футболістів тренер-викладач за сумісництвом Мовчан О.В. Поїздка відбулася за спонсорські кошти та підтримки відділу освіти в наданні транспорту.

/Files/images/Без названия.jpg

Дорогі вчителі! Вітаємо вас з вашим професійним святом і щиро бажаємо всього найкращого: міцного здоров’я, блискучих кар’єрних успіхів, приємної зарплати, розумних і талановитих учнів.Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю, веселощами, яскравими враженнями.
29 вересня 2020 року в м.Первомайськ відбулися змагання з міні-футболу серед учнів 2008-2009,2010-2011р.н.,., присвячені олімпійському тижню між командами Первомайська, Врадіївки. Серед учнів 2008-2009 р. н., команда Врадіївської ДЮСШ посіла ІІ місце, серед учнів 2010-2011 р.н команда Врадіївської ДЮСШ посіла І місце . Представляв юних футболістів тренер-викладач за сумісництвом Мовчан О.В. Поїздка відбулася за спонсорські кошти та підтримки відділу освіти в наданні транспорту.

/Files/images/122211454_283376212743486_1437999207367704028_n.jpg

18 вересня у відділі освіти відбувся конкурс на посади директорів Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та районної гімназії. Кандидати на посади директорів Ізбаш С.П та Мальована О.А представили переспективи розвитку закладів освіти та відповіли на питання членів комісії. Комісія визнала переможцем конкурсу на посаду директора Нововасилівської ЗОШ Мальовану О.А, переможцем на посаду директора гімназії Ізбаш С.П

/Files/images/IMG_20200918_145619.jpg

/Files/images/IMG_20200918_141326.jpg

Оголошення
про конкурс на посаду директора Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відділ освіти Врадіївської районної державної адміністрації Миколаівськоі області оголошує конкурс на посаду директора Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Врадіївської районної ради Миколаївської області
Врадіївська районна гімназія знаходиться за адресою: 56332, Миколаївська область Врадіївський р-н с. Нововасилівка вул.Шкільна.1

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Повноваження керівника закладу загальної середньої освіти визначаються законодавством та установчими документами закладу освіти.

Посадовий оклад директора визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001,можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями. Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102 зі змінами та доповненнями.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі: заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки-якщо учасник вперше претендує на посаду керівника ЗЗСОта на 6 років-якщо учасник займав відповідну посаду), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт. Врадіївка, вулиця Незалежності, 104, , відділ освіти Врадіївської районної державної адміністрації Миколаївської області.
Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
Контактна особа – Фасій Кароліна Володимирівна (тел., 9-15-38) електронна поштаosvita_vrad@ukr.net
Етапи проведення конкурсу:
- прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
-перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);
-проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти; письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
-визначення переможця конкурсу;
-оприлюднення результатів конкурсу.

Оголошення
про конкурс на посаду директора Врадіївської районної гімназії

Відділ освіти Врадіївськоі районної державної адміністрації Миколаівськоі області області оголошує конкурс на посаду директора Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради Миколаївської області
Врадіївська районна гімназія знаходиться за адресою: 56301 Миколаївська область смт. Врадіївка вул. Івана Врадія 112

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Повноваження керівника закладу загальної середньої освіти визначаються законодавством та установчими документами закладу освіти.

Посадовий оклад директора визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001,можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями. Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102 зі змінами та доповненнями.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі: заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки-якщо учасник вперше претендує на посаду керівника ЗЗСОта на 6 років-якщо учасник займав відповідну посаду), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт. Врадіївка, вулиця Незалежності, 104, , відділ освіти Врадіївської районної державної адміністрації Миколаївської області.
Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
Контактна особа – Фасій Кароліна Володимирівна (тел., 9-15-38) електронна поштаosvita_vrad@ukr.net
Етапи проведення конкурсу:
- прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
-перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);
-проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти; письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
-визначення переможця конкурсу;
-оприлюднення результатів конкурсу.

/Files/images/анимация-открытка-день-знаний.gif

ВІТАЄМО ВСІХ З ПОЧАТКОМ НОВОГО 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

28 серпня відбулася онлайн - нарада керівників закладів загальної середньої освіти району. Начальник відділу освіти Кушнір Н.В проаналізувала результати перевірки готовності шкіл до роботи в умовах адаптивного карантину та зазаначила, що всі заклади забезпечені антисептичними засобами, безконтактніми термометрами. проведена значна робота по створенню безпечного освітнього середовища. Також до освітян району звернулися з привітаннями виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Кравченко В.В і голова районної ради Висоцький П.Т.
/Files/images/IMG_20200828_102622.jpg

/Files/images/IMG_20200828_105711.jpg

Триває перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року та опалювального періоду. Врадіївський селищний гова Москаленко М.Л, начальник відділу освіти Кушнір Н.В, представник Держпродспоживслужби у Врадіївському районі Драмарецька Н.М перевірили готовність Врадіївської ЗОШІ-ІІІ ступенів №1 до роботи в умовах адаптивного карантину

/Files/images/IMG_20200826_132240.jpg

/Files/images/IMG_20190829_114914_HDR.jpg

26 серпня 2020року представник СТОВ агрофірми "Україна" передала відділу освіти безконтактні термометри для закладів загальної середньої освіти селища

./Files/images/IMG-a4a50d5ad800148c4564ea35bb94060e-V.jpg

/Files/images/272958_1.jpg

Про відзначення Міжнародного дня голокосту ромів
За роки Другої світової війни гітлерівські фашисти разом із
своїми прислужниками, здійснюючи расистську політику етноциду, вивезли з окупованих країн і спалили у концтаборах близько 500 тисяч ромів. Чимало їх було знищено у таборах примусової праці, місцях кочування, в ході каральних операцій. Найбільших жертв зазнали роми, які проживали у місті Києві, на території нинішньої Автономної Республіки Крим і Закарпатської області, у Вінницькій, Одеській, Сумській, Черкаській та інших областях України. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від8 жовтня 2004р. №2085-IV « Про відзначення Міжнародного дня геноциду ромів» Міжнародний день пам’яті про нацистський геноцид ромів в Україні відзначається щорічно—2 серпня.У ніч з 2 на 3 серпня 1944 року у нацистському таборі смерті Аушвіц - Біркенау у газових камерах було знищено 2897 ромів. Загалом у цьому таборі з 23 тис .ромів, депортованих з 14 країн, загинуло понад 20 тис. Вважається, що під час геноциду від репресій загинуло від 600 тис. до 1млн 500 тис. ромів. В процентному відношенні ромська етнічна група найбільше потерпіла від вбивств нацистів. Понад 90 відсотків ромського населення Австрії,Німеччини та Естонії було знищено фашистськими режимами. Під час Другої Світової війни в каральних акціях окупаційного режиму в Україні було знищено порядком 19— 20 тис. осіб національності рома.
9 червня відбулася онлайн нарада керівників закладів освіти району, на якій розглядалися питання підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону, переведення педагогів на строкові трудові договори, особливості проведення ЗНО у 2020 році.

/Files/images/06_01_zakhody_den_zakhystu_ditei.jpg

/Files/images/viptalisman_151705-1-768x532.jpg

Шановні вчителі, учні, батьки !

Вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Громадська організація "Ла Страда- Україна"

Національна дитяча гаряча лінія

0800500225(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)

Короткий номер 116 111(безкоштовно з мобільних телефонів)
18 травня відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року №792 в Україні вшановують День нам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу -пам’ять про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього Союзу РСР та здійснені радянськими каральними органами у 1944 році, які привели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічними чином вплинули на його історичний шлях.

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

/Files/images/Year-Europe-1.jpg

2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

/Files/images/103884.jpg

8 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ‘ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

9 ТРАВНЯ -ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Н А К А З

05.05. 2020 року смт. Врадіївка № 30

Про продовження карантину у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 року №343 Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-213 від 16.04.20 року "Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року"
НАКАЗУЮ:
1.Продовжити карантин у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району до 22 травня 2020 року включно.
2.Керівникам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району :
2.1. Проінформувати батьків, учнів про продовження карантину.
2.2.До 29 травня провести підсумкове річне оцінювання учнів, враховуючи результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр.
2.3 Завершити навчальний рік відповідно до структури, визначеної закладом загальної середньої освіти на початку навчального року, а також з урахуванням виконання календарно-тематичних планів.
2.4.Завершити оформлення шкільної документації, зокрема заповнення класних журналів згідно затверджених графіків, після прийняття Урядом рішення щодо послаблення карантинних обмежень для закладів освіти.
2.5. Затвердити графіки видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.
3.Даний наказ розмістити на офіційному сайті відділу освіти райдержадміністрації.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Начальник відділу освіти Наталія КУШНІР
30 квітня відбулася онлайн нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти району, на якій розглядалися питання організації дистанційного навчання учнів, проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.
Вітаємо Городецьку Владиславу- ученицю Врадіївської районної гімназії , яка стала переможцем обласного етапу літературного конкурсу "Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди"

/Files/images/IMG-bd550f68b453574b5154dfbf57aeeb0b-V.jpg

До уваги учнів, батьків, педагогів!

Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн» Відеоуроки покажуть українські телевізійні канали. Кожен клас закріплений за конкретними телевізійними каналами:
5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;
6-й клас – ZOOM та NewsOne;
7-й клас – ZIK;
8-й клас – Індиго та УНІАН;
9-й клас – Рада та UA: Культура;
10-й клас – UA: Перший;
11-й клас – М1.
Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці. Початок о 10-й ранку. Старт трансляцій – 6 квітня. Також заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.
23-24.03 у відділі освіти відбулося засідання комісії на визначення в районі опорного закладу загальної середньої освіти. Члени комісії вивчали матеріали, подані на конкурс та заслухали директора Врадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Сіряк Л.Б та в.о директора Врадіївської районної гімназії Ізбаш С.П, які представили відеофільми про роботу закладів та розповіли про переваги свого закладу як опорного. Висновок комісії : визнати Врадіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 Врадіївської районної ради Миколаївської області переможцем у конкурсі з визначення опорного закладу загальної середньої освіти.

/Files/images/IMG_20200323_114804.jpg

/Files/images/24404154.jpg

5 березня у районному методичному кабінеті відбувся семінар заступників з виховної роботи та педагогів - організаторів на тему"Школа та позашкілля: єдиний освітній простір" Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи Доброжанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів по формуванню ефективної моделі організації виховного процесу в умовах НУШ та Будинку дитячої творчості по створенню освітнього простору для здобуття позашкільної освіти.

/Files/images/IMG_20190221_091131.jpg

/Files/images/IMG-eabb5ab051621c164e08f904c6a1f487-V.jpg

4 березня відбулося засідання колегії відділу освіти, на якому розглядалися питання:"Про організацію харчування у закладх освіти та впровадження системи НАССР", "Про усунення недоліків, виявлених під час перевірок управлінням МНС". В роботі колегії взяли участь: Боровицький І.В - застуник голови РДА, Драмарецька Н.М - В.о. заступника начальника Кривоозерського міжрайонного управління Держпродспоживслужи
28 лютого в Будинку дитячої творчості для вихованців гуртків пройшло свято "Масляна, масляна, яка ж ти мала". Під час свята діти познайомились з традиціями, звичаєми та обрядами українського народу, брали участь у різноманітних конкурсах, іграх, розвагах. По закінченню заходу всіх дітей пригостили смачними блинами.

/Files/images/IMG_20200228_150938.jpg

/Files/images/IMG_20200228_144916.jpg

21 лютого2020року в спортивному залі ДЮСШ відбулися змагання відкритої першості Врадіївської ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат2005р.н і молодше. В яких прийняли участь учні ДЮСШ м.Первомайська, смт.Врадіївки. Змагання особисті вони є відбірковими до чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 13 років, які будуть проходити в м.Павлоград Дніпропетровської області з23-28березня. Учасники змагань були нагороджені грамотами Врадіївської ДЮСШ.
/Files/images/IMG_20181026_141833.jpg
20 лютого у районному методичному кабінеті відбулося засідання районного методичного об,єднання вчителів української мови та літератури, на якому представили власний досвід роботи вчителі - методисти Сулоєва Н.М, Чебанова К.І, та вчитель вищої категорії Белінська Н.О.

/Files/images/IMG_20200220_092430.jpg

/Files/images/IMG_20200220_092408.jpg

19 лютого у Врадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися майстер - класи вчителів початкових класів Хапко О.В, Дунько Л.П, Кудринської Л.І, Розумної Г.М, Максимової С.П, які презентували своїм колегам власний досвід роботи.

/Files/images/IMG_20200219_134659.jpg

/Files/images/IMG_20200219_134704.jpg

/Files/images/IMG-9ca2f15ef229ceec44027c45fbc93cf9-V.jpg

18 лютого у Будинку дитячої творчості відбувся районний конкурс читців – декламаторів «Поетична пристань» В конкурсі прийняли участь 33 учні шкіл району: Врадіївської ЗОШ І-ІІІ№3 , районної гімназії, , Доброжанівської, Покровської, Новопавлівської,Нововасилівської,Захарівської,Кумарівська,Великовеселівської ЗОШ І-ІІІ ст., Богемського НВК та вихованці БДТ.

/Files/images/IMG_0948.JPG

/Files/images/IMG_0966.JPG

13 лютого у районному методичному кабінеті відбулися майстер - класи вчителів історії; Шевченко А.В, Вознюка С.В, Шевчук Т.Г, Паламарчука О. Ф. Педагоги продемонстрували перед своїми колегами власний досвід по розвитку критичного мислення школярів, формуванню ключових компетентностей, використання ІТ технологій під час вивчення історії

/Files/images/IMG_20200213_095111.jpg

/Files/images/IMG_20200213_090530.jpg

/Files/images/IMG_20200213_090558.jpg

11 лютого у Кумарівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися майстер - класи вчителів, які атестуються: вчителя української мови та літератури Гортовенко Л.М та вчителя початкових класів Назарової Т.О, які представили власний досвід роботи над темами "Шляхи підвищення орфографічної грамотності учнів, як засіб формування мовної компетентності" та "Особливості викладання інтегрованого курсу "Я досліджую світ у 1 класі".

/Files/images/IMG_20200211_092441.jpg

/Files/images/IMG_20200211_090121.jpg

До уваги керівників, вчителів, учнів батьків!

На виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації продовжити призупинення навчально-виховного процесу у Врадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Врадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 , Врадіївській районній гімназії , дитячо-юнацькій спортивній школі та Будинку дитячої творчості з 10 лютого 2020 року по 16 лютого 2020 року включно.. До занять приступити 17 лютого 2020 року.

6 лютого у районному методичному кабінеті відбулася управлінська кейс- майстерня для заступників з навчально - виховної роботи на тему "Нові ролі керівника - лідера Нової української школи" Заступники ознайомилися з супервізією – інструментом професійної підтримки та професійного розвитку педагогів, складали самоаналіз освітньої діяльності педагога під час атестації, опрацювали створення гугл- форм., поділилися досвідом щодо створення системи забезпечення якості освіти у закладі.

/Files/images/IMG-f3ce388ac3f8f47b429c4adfb414c34d-V.jpg

/Files/images/IMG_20200206_094520.jpg

Увага! Відповідно рішення комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації, протокл №1 від 04.02.2020, наказу відділу освіти райдержадміністрації від 04.02.2020 №9 у зв,язку з поширенням захворюваності дітей на ГРЗ та ГРВІ призупинено заняття з 05.02. по 09.02.2020 у Врадіївській районній гімназії, Врадіївській ЗОШ№1, Врадіївській ЗОШ№3.

28-29.01.2019 року вихователі Врадївського ЗДО №1 «Калинонька» та Врадївського ЗДО №4 «Золотий ключик» у рамках обміну перспективним педагогічним досвідом показали квест- заняття юних детективів, комбіновані заняття та економічний ігроленд. Під час проведення заходів вихователі Гулько Н.В., Розумна Н.І., Лівіцька О.І., Боцик С.Й. поділися досвідом роботи з дітьми різних вікових груп.

/Files/images/20200129_095708.jpg

24 січня у Врадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч начальника відділу освіти райдержадміністрації та методистів РМК з педагогічним колективом закладу по питанню створення опорного закладу

/Files/images/IMG_20200124_133108 (1).jpg

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації №213-р від 28.12.2019 року 21-23 січня комісія у складі пр методистів РМК та фахівців управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області проели перевірки закладів дошкільної та загальної середньої освіти району по питанню організації безпечного та якісного харчування

/Files/images/20200123_143001.jpg/Files/images/20200122_112936.jpg

20 січня у Врадіївській районній гімназії відбулася зустріч заступника голови райдержадміністрації Боровицького І.В та начальника відділу освіти Кушнір Н.В з педагогами гімназії по питанню створення у селищі опорного закладу загальної середньої освіти.

/Files/images/IMG_20200120_151127.jpg

/Files/images/IMG_20200120_144159.jpg

16 січня у райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району по питанням проведення оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та створення опорного закладу у селищі Врадіївка. В роботі наради взяли участь: Кравченко В.В - перший заступник голови райдержадміністрації, Боровицький І.В - заступник голови райдержадміністрації, Цибульський В.М - заступник голови районної ради. Начальник відділу освіти Кушнір Н.В проаналізувала стан та перспективи наповнюваності закладів освіти, стан фінансування закладів. Було прийнято рішення винести на розгляд чергової сесії районної ради питання реорганізації шкіл району та створення опорного закладу у селищі.

/Files/images/IMG_20200116_092221.jpg/Files/images/IMG_20200116_091124.jpg

13 січня гуртківці Будинку дитячої творчості привітали працівників відділу освіти з різдвяними святами!

/Files/images/Маланка.jpg

/Files/images/commerce_products_5065.jpg

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ !

19 грудня 2019 року в Будинку дитячої творчості відбулося свято Миколая для вихованців закладу. Це найбажаніший день у році для дітлахів. В ході свята проводилось театралізоване дійство, конкурси, розваги. По закінченню свята Святий Миколай пригостив всіх дітей солодощами, які любязно були надані ТОВ СП "Нібулон" та отцем Романом.

/Files/images/IMG_9629.JPG

/Files/images/IMG_9634.JPG

17 грудня у районному методичному кабінеті відбулося засідання науково - методичної ради РМК, на якій розглядалися питання " Організація та результативність роботи з обдарованими учнями у Доброжанівській ЗОШ", "Про професійну компетентність учителя в умовах модернізації освіти у Захарівській ЗОШ" та . "Формування мотивації розвитку професійної компетентності шкільних бібліотекарів".

/Files/images/IMG-5341104aff3dc59a13ef79a21e201137-V.jpg /Files/images/IMG-9a85dc456ff6731a49219ca29d423d6c-V.jpg

12 грудня керівники закладів загальної середньої освіти району взяли участь у нараді першого заступника голови райдержадміністрації по питанню запобігання пожеж та створення безпечних умов перебування дітей у місцях масового збору. Також відбулася нарада у начальника відділу освіти Кушнір Н. В., на якій розглядалися питання економії енергоресурсів, організації харчування та впровадження системи HACCP

/Files/images/IMG_20191212_110534.jpg

11 грудня у районному методичному кабінеті відбулося засідання районної творчої групи вчителів української мови та літератури, на якому розглядалися питання : організації позакласної роботи з предмету, участь педагогів у фахових конкурсах.

/Files/images/IMG_20191211_132933.jpg

11 грудня у Нововасилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар - практикум заступників з виховної роботи та педагогів - організаторів "Виховна система школи як оптимальний простір життєвотворчої особистості". Учасники семінару на чолі з методистом РМК Богуш О. Л ознайомилися з методичний стартапом «Впровадження нових трендів виховної роботи в ЗЗСО», взяли участь у тренінгу "Все залежить від тебе", та віртуальній екскурсії.

/Files/images/изображение_viber_2019-12-11_13-53-37.jpg

/Files/images/изображение_viber_2019-12-11_13-59-19.jpg

10 грудня відбувся районний конкурс лідерів учнівського скамоврядування "Лідер року", у якому взяли участь юні лідери 8 закладів загальної середньої освіти району. Були представлені проєкти, над яким працюють учнівські організації. Це і збереження довкілля, розвиток спорту, організація дозвілля, вивчення історії свого краю. Перемогу здобули: Шуба Ігор, лідер учнівського самоврядування Покровської ЗОШ І- ІІІ ступенів та Белінський Ігор, лідер учнівського самоврядування Врадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 .
/Files/images/IMG_20191210_091336.jpg

/Files/images/IMG_20191210_092304.jpg

5 грудня у Будинку дитячої творчості відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної освіти, медичних сестер по питанню профілактики дифтерії та проведення щеплень. Перед присутніми виступила Жосан О. С -завідувач Врадіївською амбулаторією загальної практики -сімейної медицини. Начальник відділу освіти Кушнір Н. В. наголосила на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки під час новорічних свят, проведення ,роз'яснювальної роботи серед батьків щодо проведення щеплень

/Files/images/IMG_20191205_092600.jpg

/Files/images/IMG_20191205_092054.jpg

29 листопада 2019 року відзначив свій 40- річний ювілей Врадіївський заклад дошкільної освіти № 4 "Золотий ключик" Привітати ювілярів прийшли: Врадіївський селищний голова Москаленко М.Л, голова районної ради Висоцький П.Т, методист РМК Багрін Г.М, батьки, колеги- дошкільники. Вихованці та педагоги підготували чудове свято.

/Files/images/IMG-f4985ace41823478d00fbc2059555f6c-V.jpg

/Files/images/IMG-68713e4cdc329e241615ca1b26ef3a46-V.jpg

28.11.2019 у відділі освіти відбувся семінар - практикум завідувачів дошкільними навчальними закладами по питанню організації харчування у ДНЗ за участі Драмарецької Н. М - в.о заступника начальника Кривоозерського міжрайонного управління Держпродспоживслужби.

/Files/images/IMG_20191128_091339.jpg

28 листопада в Будинку дитячої творчості відбулося заняття районної Школи лідерів на тему "СНІД. Стосується кожного",на яке були запрошені лідери загально-освітніх навчальних закладів району. Під час заходу діти були проінформовані про виникнення та шляхи передачі страшної хвороби ХХІ століття - СНІД. Перед присутніми виступила директор центру соціальних служб Дулдієр Ольга, яка надала статистичні дані щодо протікання цієї хвороби в нашому районі. Під час тренінгових вправ діти мали змогу показати свою проінформованість та набути нових знань щодо цієї хвороби.

/Files/images/IMG_20191128_095550.jpg

/Files/images/IMG_20191128_094830.jpg

Вітаємо переможців І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2020": Шубу В.Б - вчителя історії Сирівського НВК, Сочинську А.А- вчителя початкових класів Врадіївської ЗОШ№ 3!
20-22 листопада в районі тривають випробування зонального туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020" в номінаціях "Почтакові класи" "Зарубіжна література" та "Історія" у яких беруть участь педагоги Врадіївського, Кривоозерського, Доманівського районів та Мостівської ОТГ

/Files/images/Врадіївська ЗОШ№3 1 кл стало.jpg

/Files/images/IMG_20191121_094024.jpg/Files/images/IMG_20191121_131059.jpg

/Files/images/IMG_20191121_131112.jpg

/Files/images/загружено (1).jpg

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

15 листопада в смт. Врадіївка відбулися обласні змагання з важкої атлетики серед учнів ДЮСШ, юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. та молодші. Команда Баштанської ДЮСШ посіла ІІІ місце, Первомайської ДЮСШ ІІ місце, Врадіївської ДЮСШ І місце. Всього в змаганнях приймало участь 42 учня. Учасники та команди нагороджувались грамотами та дипломами МОВ(ф)КФВС.

/Files/images/IMG_4607.JPG

/Files/images/IMG_4573.JPG

/Files/images/IMG_4585.JPG

31 жовтня в Будинку дитячої творчості відбувся семінар-тренінг керівників гуртків та педагогів-організаторів на тему "Емоційна компетенція як умова ефективної професійної діяльності педагога". З педагогами проводились вправи "Аукціон емоцій", "Заборона емоцій", проводились тести на визначення емоційного вигорання учасників тренінгу та його причини.

/Files/images/IMG_20191031_101658.jpg

27 жовтня в м. Миколаєві відбувся турнір з міні - футболу присвячений 111-річниці Миколаївського футболу. Команда Врадіївської районної гімназії під керівництвом тренера Мовчана О.В посіла у турнірі І місце у підгрупі, що означає 1-4 місце у фіналі . Шліхар Іван став кращим воротарем, Аланджій Остап показав високі результати у жонглюванні м,ячем.

/Files/images/DSCN2535.JPG

23 жовтня 2019 року в Будинку дитячої творчості відбувся традиційний благодійний ярмарок, до якого готувались заздалегідь вихованці, батьки та педагоги. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Кошти, виручені від продажу, будуть перераховані на лікування хворої дитини - Мойсеенко Толика.
/Files/images/IMG_20191023_152239.jpg

/Files/images/IMG_20191023_145241.jpg

22 жовтня у районному методичному кабінеті відбулася управлінська кейс- майстерня для заступників директорів з навчально - виховної роботи "Медіаграмотність керівника закладу загальної середньої освіти" Керівники працювали у групах , визначали рівні професійної компетентності педагога, вивчали нормативні документи про освіту.

/Files/images/IMG_20191022_092055.jpg

/Files/images/IMG_20191022_091844.jpg

«Хто любить спорт, той здоровий і бадьорий» – наголошує українське народне прислів'я. Молодь Врадіївщини полюбляє займатися спортом. Дійсно, чи не підбадьорить Вас срібна медаль, якою Вас нагороджують на чемпіонаті України? З 7-12 жовтня в с. Поляна Свалявського району Закарпатської області проводився чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років. У змаганнях взяли участь 280 спортсменів з 22 областей України.Вихованці Врадіївської ДЮСШ також взяли участь у чемпіонаті України, виступивши за збірну Миколаївської області. Учні гімназії Крива Катерина, Розумний Валентин та учень ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Василюк Валентин показали досить успішні результати, покращивши особисті досягнення, та гідно відстояли честь Миколаївщини.Найкраще виступила Крива Катерина, яка показала в ривку 63 кг і в поштовху 73 кг та у вазі до 76 кг посіла ІІ місце. Спортсменка стала срібною призеркою ЧУ серед дівчат до 15 років та виконала вимоги І дорослого розряду.

/Files/images/Изображение 502.jpg

10 жовтня напередодні дня Захисника України та дня українського козацтва в Будинку дитячої творчості пройшло свято юних козачат "Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух". Діти ознайомилися з історією виникнення козацтва та Їх побутом, брали участь в різноманітних конкурсах та розвагах, а на кінець всіх пригощали козацьким кулішем.

/Files/images/IMG_20191010_134826.jpg

"Ось ми фарби в руки взяли- В залі спокою не стало. А щоб було веселіше. Бери фарбу яскравішу." Так розпочалося свято до Дня художника в Будинку дитячої творчості, в якому прийняли участь вихованці гуртків. Проводились конкурси, змагання, вікторини на яких кожна дитина отримала подарунок.

/Files/images/IMG_20191016_143425.jpg

З 25 по 27 вересня цього року у м. Чернігові проходив ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. . Учні районної гімназії на чолі з керівником Мовчан Н.І а саме: Янішевський Валентин, Мироненко Анастасія та Фасій Анастасія представляли команду від Миколаївської області, так як є переможцями І (обласного) етапу.Окрім основної частини заходу, учасники зльоту побували на екскурсіях «Скарби стародавнього Чернігова», в Іржавському лісництві ДП «Ніжинське ЛГ», брали участь у закладанні Алеї Єдності і Миру на території «Агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.

/Files/images/IMG-6053e7eb4e8d5633ff92974d82a6f429-V.jpg/Files/images/IMG-58d301fab9876fb45564e69693cf8b1f-V.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.