І Н Ф О Р М А Ц І Я
про функціонування гуртків у Врадіївському Будинку дитячої творчості 2021-2022 н.р.
Художньо-естетичний напрям
Вокальний жанр
1. Гурток "ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО" - Керівник : Гальченко Іван Дмитрович
Театральний жанр
1. Дитячий театр "Сценікорум" - Керівник: Стеценко Тетяна Миколаївна
2. Зразковий фольклорний колектив "Калинонька" - Нововасилівська ЗОШ
3. Драматичний гурток "Барвінок" - Керівник: Тоніца Марина Григорівна
Хореографічний жанр
1. Гурток "Народно-сценічний танець" - Доброжанівська ЗОШ I-III ст.
2. Гурток "Сучасна хореографія" - Керівник: Бурлак Ірина Анатоліївна
МАН (Мала академія наук) гуртки наукової направленості за програмами дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти (відділення мовознавства)
МАН філологія - Керівник:Ганчина Світлана Юріївна
МАН (математика) - Керівник: Албул Галина Андріївна
ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО
1. Гурток "Образотворче мистецтво" - Керівник: Лука Лариса Анатоліївна
2 Гурток "Декоративно-прикладне мистецтво" - Керівник: Лука Лариса Анатоліївна
3. Гурток "В’язання гачком" - Керівник:Горбатюк Ірина Анатоліївна
4. Гурток "Ручна художня вишивка" - Керівник: Горбатюк Ірина Анатоліївна
5. Гурток "Бісерне плетіння" - Керівник: Кара Інна Петрівна
6. Гурток "Вязання спицями та гачком" - Керівник: Кара Інна Петрівна
7. Гурток "Народні ремесла України" - Керівник:Косенко Алла Станіславівна
8. Гурток "Художня обробка деревини" - Керівник:Білий Володимир Григорович
Туристсько-краєзнавчий напрям
1. Гурток "Історичне краєзнавство" - Адамівська ЗОШ
2. МАН історичне краєзнавство - Керівник: Михайлюк Тетяна Анатоліївна
Еколого-натуралістичний напрямок
1. Гурток "Природа і творчість" - Керівник: Гросул Ольга Миколаївна
2. Гурток "Природа і творчість" - Керівник: Спинул ОльгаПетрівна
3. МАН (біологія) - Дзюба Тетяна Михайлівна
4. Гурток "Природа і творчість Юні друзі природи" - Шеремет Віра Миколаївна
Науково-технічний напрямок
1. Гурток "Радіо технічне конструювання" - Керівник: Єфимов Сергій Юрійович
2. Гурток "Основи комп'ютерних технологій" - Керівник: Єфимов Сергій Юрійович
3. Гурток "Юні мотоциклісти" - Керівник: ШишикВасиль Степанов
4. Гурток "Художня кераміка" - Керівник: Нагурна Любов Миколаївна
5. Гурток "Паперопластика" - Керівник: Ефимова Оксана Михайлівна
6. Гурток "Умілі руки" - Керівник: Ефимова Оксана Михайлівна
7. Гурток "Виготовлення іграшок-сувенірів" - Керівник: Ефимова Оксана Михайлівна
8. Гурток «Мяка іграшка» - Керівник: Сальнікова Ірина Вікторівна
Коментарi