Зовнішнє незалежнє оцінювання 2021 року:

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти
(044) 486-09-62 щоденно ПРАЦЮЄ З 9.00 до 18.00
У П᾿ЯТНИЦЮ З 09.00 до 16.45

Увага!Миколаївська, Херсонська області, Автономна Республіка Крим та місто Севастополь належить до регіону обслуговування Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти.
адреса:73026, м. Херсон, вул.Карла Маркса, 96
Графік роботи: понеділок − четвер 900 до 1800
п'ятниця з 9.00 до 17.00 Обідня перерва: з 13. 00 до 13.40
ГРАФІК ЗНО 2021
Хімія21 травня (п’ятниця)
Іспанська мова24 травня (понеділок)
Німецька мова24 травня (понеділок)
Французька мова24 травня (понеділок)
Англійська мова25 травня (вівторок)
Математика28 травня (п’ятниця)
Українська мова01 червня (вівторок)
Українська мова та література01 червня (вівторок)
Історія України04 червня (п’ятниця)
Фізика07 червня (понеділок)
Біологія10 червня (четвер)
Географія15 червня (вівторок)
ПРАВИЛА ПРОХОДЖЕННЯ ЗНО.Цi правила стосуються кожного учасника зовнiшнього оцінювання i дiють упродовж усього перiоду складання тесту. Про порушення, допущені пiд час тестування, інструктори записують до протоколу. На пiдставi отриманої iнформацiї його результати може бути анульовано.
Учаснику зовнішнього оцінювання слід прибути до мiсця тестування щонайменше за 30 хвилин до початку. Якщо прийти до аудиторії/класу пiсля початку тестування, то взяти в ньому участь не дозволять. Мiсце проведення, дату й час тестування зазначено в запрошеннi, яке тестовуваний отримує в школi. Запрошення є перепусткою до примiщення, де проводять тестування. Потрiбно мати iз собою паспорт. Без запрошення й паспорта не дозволяється брати участь у зовнiшньому оцiнюванні.
Особи, якi супроводжують тестовуваного, не можуть перебувати в примiщеннi, де вiдбувається тестування. До аудиторiї запрошує iнструктор, який укаже мiсце в нiй тестовуваному (номер мiсця вiдповiдатиме номеру учасника в списку на дверях аудиторiї та протоколi проведення зовнiшнього оцiнювання). Заборонено мiнятися мiсцем з iншим учасником зовнiшнього оцiнювання.
Пiд час тестування не можна спiлкуватися з iншими його учасниками. Якщо виникла проблема, треба пiднести руку, — пiдiйде iнструктор, щоб допомогти. Не можна ставити запитання, якi стосуються змiсту завдань.
Пiд час тестування не можна їсти, пити й виходити з аудиторiї. Якщо пiд час тестування учаснику потрiбно вийти, слід пiднести руку, але варто враховувати, що час на виконання роботи не буде продовжено.
Пiд час тестування заборонено користуватися будь-якими матерiалами чи посiбниками, а також папером, олiвцями, пейджерами, книжками, маркерами, плеєрами з навушниками, мобiльними телефонами, будь-якими електронними та фотографiчними засобами. Не можна брати цих речей iз собою, щоб не ускладнювати роботи учасникам і органiзаторам тестування. Тестовуваним указується мiсце, де вони залишають усi особистi речi.
Учасники ЗНО зобов’язанi виконувати вказiвки iнструктора.
Якщо було порушено процедуру тестування, учасник має право подати скаргу в той самий день до апеляцiйної комісії, адресу якої зписано у запрошеннi. Iнструктори можуть позбавити тестованого права складати тест i випровадити з аудиторiї за:
  • спробу складати тест за iншого учасника тестування;
  • використання будь-яких посiбникiв, пов’язаних із предметом тестування;
  • порушення дисциплiни;
  • спробу надати чи одержати допомогу, спiлкування пiд час тестування в будь-якiй формi з iншою особою щодо змiсту тесту;
  • спробу винести тестовi завдання (у будь-якому виглядi) з аудиторії, де проводиться тестування;
  • запiзнення на початок тестування;
  • спробу залишити кiмнату без дозволу пiд час тестування;
  • порушення правил поведiнки, зазначених в iнструкцiї чи записаних у матерiалах зовнiшнього оцiнювання.
КОЖЕН ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ УЧАСНИК МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОДНОМУ ІЗ ЗАПРОПОНОВАНИХ В ТОЙ ЧИ ІНШИЙ ДЕНЬ ПРЕДМЕТІВ ЗА ВИБОРОМ, ЗГІДНО З ГРАФІКОМ: УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА -24 БЕРЕЗНЯ 2018 року ;ІСТОРІЯ УКРАЇНИ,МАТЕМАТИКА,БІОЛОГІЯ,ГЕОГРАФІЯ,ФІЗИКА,ХІМІЯ,АНГЛІЙСЬКА МОВА,ІСПАНСЬКА МОВА,НІМЕЦЬКА МОВА,РОСІЙСЬКА МОВА,ФРАНЦУЗЬКА МОВА - 31 БЕРЕЗНЯ 2018 року
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, зіспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6червня, з географії — 11 червня.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.
Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися восновний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи зокупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.
Кiлькiсть переглядiв: 669